„Mieć fantazję nie znaczy coś sobie wymyślać. To znaczy tworzyć coś z tego, co istnieje”.

Tomasz Mann

Pracownie Decolook stworzyłam z pasji do pięknych wnętrz i dobrego designu. Jestem projektantką i dekoratorem wnętrz poprzez swoją wiedzę artystyczną oraz techniczną zajmuję się aranżowaniem przestrzeni mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.

Inspiruję się wszystkim co mnie otacza – staram się mieć otwarty umysł. Jestem na bieżąco z aktualnymi trendami pojawiającymi się we wnętrzach, meblarstwie i architekturze. Biorę aktywny udział w szkoleniach branżowych i targach. Zajmuję się tym wszystkim co stwarza możliwość rozwoju.

Tworząc projekt łączę funkcjonalność z upodobaniami klientów oraz dopasowuję się do jego możliwości finansowych. Wychodzę z założenia że sukcesem jest zaaranżować wnętrze mając na to nawet niewielki budżet. Dbam o to aby wnętrze było funkcjonalne, spójne stylistycznie i ponadczasowe.

Projektowanie wnętrz jest MOJĄ PASJĄ dlatego podchodzę do swoich zadań z pełnym zaangażowaniem i z radością, każdy projekt jest inny co daje możliwość kreatywnej pracy oraz realizacji przeróżnych pomysłów.

Mam wiele udanych realizacji za sobą, współpracuje i nawiązuję kontakt z firmami budowlanymi, różnymi producentami oraz sklepami branżowymi.

Polecam się wszystkim osobom, które szukają inspiracji i pomysłu na piękne wnętrze.  

Zapraszam
Aleksandra Frąckowiak

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje